در صورت عدم پاسخگویی تلفنی، پیام دهید: پشتیبانی آنلاین در تلگرام یاپشتیبانی آنلاین در واتس آپ

شما آیتمی برای مقایسه ندارید.

سبد خرید 0
لیست محصولات
آریاکامپیوتر در تلگرام

- جهت حق مشاوره، می بایست قبل از ارسال درخواست، مبلغ 100,000 تومان از طریق این لینک به حساب آریا کامپیوتر پرداخت نموده و کد رهگیری تراکنش آن را در فیلد مربوطه، وارد نمایید.

- مشاوره فنی آریا کامپیوتر کاملاً دقیق و بهینه پیشنهاد می شود. پس از تایید و خرید سیستم پیشنهادی از این مجموعه، دو برابر مبلغ پرداختی (200,000 تومان) تخفیف لحاظ می گردد.

- این بخش جهت دریافت اطلاعات و توضیحات در رابطه با خرید سیستم های تخصّصی می باشد. لذا جهت دریافت مشاوره ی دقیق، کلیه ی فیلدها را با دقت پر نمایید.

- از پر کردن فرم، جهت خرید سیستم های کمتر از رنج قیمتی 20 میلیون تومان اجتناب کرده و همچنین پاسخ سوالات 2 و 3 را به ترتیب اولویت کاربری خود بنویسید.

- پس از بررسی دقیق اطلاعاتی که جهت خرید سیستم در اختیار این مجموعه قرار دادید، لیست مشخصات پیشنهادی توسط ایمیل یا تلگرام ارسال می گردد.

- به 2 دلیل مشاوره آریا کامپیوتر رایگان نیست: دلیل اول: شناخت خریداران واقعی. | دلیل دوم: بهانه ای جهت ارائه تخفیف ویژه به مشتریان گرامی.

- به درخواست هایی که فاقد کد پیگیری پرداختی معتبر باشند، ترتیب اثری داده نخواهد شد. این درخواست به منزله صدور پیش فاکتور نمی باشد.