نکته بسیار مهم: به دلیل نوسانات موجودی و قیمت محصولات، پس از استعلام سفارش از پشتیبانی آنلاین در تلگرام یاپشتیبانی آنلاین در واتس آپ، اقدام به خرید نمایید. (استعلام تلفنی مورد تأیید نیست!)

شما آیتمی برای مقایسه ندارید.

سبد خرید 0
لیست محصولات
آریاکامپیوتر در تلگرام

- جهت حق مشاوره، می بایست قبل از ارسال پیش فاکتور، مبلغ 50,000 تومان از طریق این لینک به حساب آریا کامپیوتر پرداخت نموده و کد رهگیری تراکنش آن را در فیلد مربوطه، وارد نمایید.

- مشاوره فنی آریا کامپیوتر کاملاً دقیق و بهینه پیشنهاد می شود. پس از تایید و خرید سیستم پیشنهادی از این مجموعه، سه برابر مبلغ پرداختی (150,000 تومان) تخفیف لحاظ می گردد.

- این بخش جهت دریافت اطلاعات و توضیحات در رابطه با خرید سیستم های تخصّصی می باشد. لذا جهت دریافت مشاوره ی دقیق، کلیه ی فیلدها را با دقت پر نمایید.

- از پر کردن فرم، جهت خرید سیستم های کمتر از رنج قیمتی 5 میلیون تومان اجتناب کرده و همچنین پاسخ سوالات 2 و 3 را به ترتیب اولویت کاربری خود بنویسید.

- پس از بررسی دقیق اطلاعاتی که جهت خرید سیستم در اختیار این مجموعه قرار دادید، لیست مشخصات پیشنهادی توسط ایمیل یا تلگرام ارسال می گردد.

- به 2 دلیل مشاوره آریا کامپیوتر رایگان نیست: دلیل اول: شناخت خریداران واقعی. | دلیل دوم: بهانه ای جهت ارائه تخفیف ویژه به مشتریان گرامی.

- به پیش فاکتورهایی که فاقد کد پیگیری پرداختی معتبر باشند، ترتیب اثری داده نخواهد شد.